Przejdź do treści

Oferta

Oferujemy do wyboru dom w stanie surowym zamkniętym lub deweloperskim

DK DOM – dom od podstaw na terenie Krapkowice, Opola i bliskich okolicach miasta. Chcesz mieć piękny i wygodny dom, jednak nie znasz się na tym, przeraża cię organizacja całej inwestycji lub po prostu nie masz na to czasu?

Nasza oferta skierowana jest do osób, które wolą oddać organizację związaną z budową domu w ręce doświadczonej firmy deweloperskiej i nie martwić się o plan realizacji budowy.

To my zajmiemy się budową Twojego domu.

Kupno gruntów

Jak współpracujemy z klientami?

Jesteśmy zainteresowani zakupem działek pod budownictwo mieszkaniowe korzystnie zlokalizowanych w centrum bądź na obrzeżach miast.

Nasza działalność deweloperska koncentruje się na realizacji nowoczesnych a zarazem kameralnych projektów mieszkaniowych.

Jeżeli posiadacie Państwo grunt umożliwiający realizację w/w projektów i jesteście zainteresowani jego zbyciem, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 503 054 554 lub o wiadomość na adres: biuro@dkdom.eu

Kredyt hipoteczny

Kupując nieruchomość zastanawiasz się skąd wziąć kredyt i czy Ci w tym pomożemy? Oczywiście, że tak!

Doświadczeni specjaliści pomogą wybrać najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt. Pomogą skompletować dokumenty, załatwią formalności przy kupnie domu i wyjaśnią warunki otrzymania kredytu hipotecznego.

Zadzwoń, przygotowanie oferty finansowania dla naszych inwestycji jest bezpłatne.

tel. 503 054 554